Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 квітня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 квітня  2020 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Нарада у  голови райдержадміністрації «Про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району» ( Незвієцький О.Л.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про виконання плану заходів по запобіганню корупції в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації» (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Данільченко Т.О. –  прийом громадян  Филенківської  сільської  ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко