Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 листопада 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 листопада  2017 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Сидоренко І.В.)

«День апарату»  у секторі культури райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В., Боровик Л.О.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Коваль Г.М.)

Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам`яті жертв голодоморів в Україні» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення районного конкурсу художників, присвяченого  159 – й річниці від дня народження М.Башкирцевої» (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Участь голови райдержадміністрації у інструкторсько – методичному зайнятті з метою забезпечення єдиного підходу посадових осіб місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та місцевих органів військового управління до порядку призначення, складу та організації роботи елементів бази мобілізаційного завдання

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Новокочубеївської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Войнівської  сільської  ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Ярмарка  професій для учнівської  молоді (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Шаптала Н.В.)

Підбиття підсумків районного конкурсу художників присвяченого 159 - ї річниці від дня народження М.Башкирцевої (Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Гряківської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О.,Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю.., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Заходи з нагоди  Дня пам`яті жертв голодомору (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко