Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 лютого 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 лютого  2017 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней, заходи по недопущенню розповсюдження збудника по території району (Сітайло Р.А., Горобець Н.О.)

2.Про виконання заходів щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

3.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Урочисті заходи до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Виїзд робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А.,Божко І.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Дейнека Т.М.)

Публічний звіт голови Чутівської районної державної адміністрації про діяльність за 2016 рік.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення в районі урочистих заходів до Міжнародного дня 8 Березня» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу освіти  райдержадміністрації (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Войнівської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Бутенко О.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О.,Литовченко Б.О., Боровик Л.О., Горобець Н.О., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Усенко В.М.)

Засідання «круглого» столу по протидії торгівлі людьми  за участі представників благодійної організації «Світло надії» ( Данільченко Т.О, Литвин Н.А.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Чапаєвської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Новокочубеївської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Черняківської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо відзначення 30 – річчя заснування Полтавської обласної організації ветеранів ( Данільченко Т.О.,Мартиненко Л.В., Литвин Н.А., Коваль Г.М., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В., Калюжна Л.В., Дейнека Т.М., Корольов М.П., Усенко В.М., Юшко Н.В.,Павленко П.І., Кравченко А.І., Бутенко О.В.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні колегії Полтавської обласної державної адміністрації

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці  ФГ « Шинкаренко» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання комісії  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,Божко І.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід підготовки сільгосптоваровиробників до проведення весняно – польових робіт» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Субота

Урочисті заходи до  Масляної (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко