Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 січня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 20 по 24 січня  2020 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Литвин Н.А., Боровик Т.В., Сидоренко І.В.)

Зустріч Народного депутата України Касая  К.І. з виборцями 149 виборчого округу (приміщення Чутівської РДА 2 поверх)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки проведення новорічних і різдвяних свят для дітей, шкільних канікул» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Дейнека Т.М.)

Семінар – навчання з військово-обліковими працівниками сільських/селищних рад (Сітайло Р.А., Глущенко В.О.)

Участь голови райдержадміністрації у нараді з питання «Організація перевезень пасажирів автомобільним транспортом на маршруті загального користування Полтава – Максимівка – Володимирівка»

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» перший заступник голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. – прийом громадян Зеленківської сільської   ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Таверівської сільської   ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Новокочубеївської сільської ради.

Заходи присвячені Дню Соборності України (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Консультативна робота  щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці  ФГ «Зоря» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

райдержадміністрації                                            Л.Мартиненко