Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 21 по 25 жовтня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 21 по 25 жовтня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови райдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Петреченко Ю.Ю.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки працевлаштування випускників 2019 року 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти та продовження навчання випускників 9 класів» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

Семінар на тему «Практика застосування Закону України від 10 липня 2018 року № 2498 – VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» (Апряткін С.М., Литовченко Б.О.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Гряківської  сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Вільхуватської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб`єктів соціального супроводу сімей(осіб), які опинилися у складних життєвих обставинах. (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про хід проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) на території району. Стан утримання захисних споруд та їх готовність використання за призначенням» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про роботу закладів освіти району в осінньо – зимовий період» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко