Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 22 по 26 липня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 22 по 26 липня  2019 року

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про виконання постанови Кабінету Міністрів України № 616 від 26.06.2019 року» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про роботу Чутівського відділення поліції головного управління Національної поліції в Полтавській області щодо покращення рейтингової оцінки  району за підсумками соціально – економічного розвитку району за січень – червень 2019 року» ( Сітайло Р.А., Глущенко В.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації щодо забезпечення житлом осіб з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території Петрівської сільської ради. (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Супрун Л.С., Криворучко Ю.М., Штепка В.В., головний лікар ЛКК, лікар -психіатр).

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади Юшко Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Василівської    сільської  ради;

Сітайло Р.А.  – прийом громадян  Войнівської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Черняківської сільської ради.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Бутенко О.В., Боровик Т.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання комісії з питань координації взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах. (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Вебінар «Особливості енергетичної сертифікації будівель державної та комунальної форми власності» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М., Кулик Ю.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко