Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 22 по 26 травня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 22 по 26 травня  2017 року

Участь   голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Моківець С.В., Горобець Н.О.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А.,Данільченко Т.О.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Коваль Г.М.)

Засідання районного штабу  з організації оздоровлення та відпочинку дітей (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію проведення в районні заходів по відзначенню Міжнародного дня захисту дітей» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання «круглого столу» з нагоди Дня пам`яті жертв політичних репресій (Данільченко Т.О., Усенко В.М., Кравченко А.І.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії»  начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Чутівської селищної  ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Филенківської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Черняківської сільської ради.

Виїзна нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення обласного культурно – мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Усенко В.М., Дейнека Т.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про завершення зимівлі галузі тваринництва та переведення на літньо – табірне утримання» (Стайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію проведення районного фестивалю до Дня молоді «Молодь проти наркотиків та СНІДу» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Божко І.М., Шаптала Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Соціальна акція до Всесвітнього дня  боротьби́ з тютюнопалі́нням (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                    Т.Данільченко