Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23 по 27 січня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23  по 27 січня  2017 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., ДанільченкоТ.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади ( Дейнека Т.М.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні колегії Полтавської обласної державної адміністрації

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід підготовки сільгосптоваровиробників до проведення весняно – польових робіт» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Глущенко В.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Зеленківської сільської ради;

Сітайло Р.А. –   прийом громадян Войнівської  сільської  ради;

Данільченко Т.О. –  прийом громадян  Таверівської  сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Нарада – семінар по питанню складання виробничої програми розвитку агропромислового комплексу на 2017 рік (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання Координаційної Ради у справах дітей райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Зоря» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

райдержадміністрації                              Л.Мартиненко