Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23 по 27 вересня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23 по 27 вересня  2019 року

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В.,  Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Зустріч з народним депутатом України Касаєм Костянтином Івановичем

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Данільченко Т.О.,  Штепка Т.І.)

Засідання Координаційної ради у справах дітей  райдержадміністрації  (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами та умов надання в 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Бугай А.І., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Гряківської  сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Черняківської сільської ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Войнівської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан виконання  управлінням соціального захисту населення  райдержадміністрації Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, та постраждалих учасників Революції Гідності». (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко