Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23 по 28 грудня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 23 по 28 грудня  2019 року

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан здійснення виконкомами рад делегованих повноважень в галузі оборонної роботи за 2019 рік. (Сітайло Р.А., Глущенко В.О.)

1. Звіт про діяльність відділу «Чутівське бюро правової допомоги» Полтавського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2016-2019 роки (Сітайло Р.А., Боровик Л.О., Смаглюк В.О.)

1. Про стан утримання та ремонт доріг в населених пунктах району.(Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про організацію харчування дітей  та встановлення вартості харчування у закладах середньої та дошкільної освіти району на 2019-2020 навчальний рік (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за листопад 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання Програми підтримки підприємництва в Чутівському районі на 2018-2020 роки. (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

1. Про хід виконання районної Програми розвитку культури на 2016-2020 роки. (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

1. Про підсумки роботи Держпродспоживслужби та забезпечення стабільної  епізоотичної ситуації в Чутівському районі протягом року (Сітайло Р.А., Петреченко Ю.Ю.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів щодо протипожежного захисту закладів освіти, культури та охорони здоров’я та інших об’єктів з масовим перебуванням людей на території Чутівського району» (Апртякін С.М., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Грекова В.В., Лоєнко Л.В.,  Сидоренко І.В.)

Засідання міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення (Данільченко Т.О., Боровик Л.О.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. – прийом громадян Зеленківської сільської ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Черняківської  сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Гряківської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керіник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Субота

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підсумки роботи комісії з питань ТЕБ і НС в 2019 році. Затвердження плану роботи районної комісії з питань ТЕБ і НС на 2020 рік». (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко