Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 червня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 червня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Москівець С.В., Степанов О.С., Боровик Т.В., Дейнека Т. М., Харченко В.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку та проведення обласного культурно-мистецького свята «Маріїна долина» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

1. Про підсумки проведення щорічної акції з благоустрою та озеленення населених пунктів району.(Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про   утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за травень 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан здійснення виконкомом Филенківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».(Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Бутенко О.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення пожежної безпеки району та підвищення протипожежного захисту населених пунктів і об'єктів району в літній період. (Сітайло Р.А.,Незвієцький О.Л., Степанов О.С.)

1. Про стан підготовки сільгосптоваровиробників до збирання урожаю ранніх зернових культур у 2019 році. (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з секретоносіями щодо дотримання законодавства у сфері охорони держаної таємниці (Апртякін С.М., Глущенко В.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств з актуальних питань  розвитку агропромислового комплексу району» (Апряткін С.М., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Глущенко В.О.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Василівської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Різуненко Т.Ю.,  Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О., Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю.., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Боровик Т.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення  заходів  до свята Івана Купала» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Кедрук В.В., Корольов М.П.)

Нарада у  заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та забезпечення контролю щодо звітування керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти району про виконану роботу у 2018-2019 навчальному році на загальних  зборах колективів, батьківських комітетів, громадськості. (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» заступник голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Тематичний вебінар з питань захисту прав споживачів  у сфері житлово – комунальних послуг  (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Чутівської селищної  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Скороходівської селищної ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Вільхуватської сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Сокіл» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Обласне культурно – мистецьке свято «Маріїна долина» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Субота

Фестиваль до Дня молоді «Молодь проти наркотиків та СНІДу» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко