Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 квітня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 квітня  2017 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Глущенко В.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу на території Чутівського району (Сітайло Р.А., Животовський С.В.)

2.Про забезпечення проведення призову громадян України на військову службу за контрактом на території Чутівського району (Сітайло Р.А., Животовський С.В.)

3.Про стан здійснення виконкомом Войнівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Мартиненко Л.В., Бутенко О.В.)

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проведення щорічної акції з благоустрою та озеленення населених пунктів району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Урочисті заходи з нагоди  31 річниці Чорнобильської трагедії (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії»  керівник апарату  райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні п’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Таверівської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Чутівської селищної   ради.

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мірошніченко С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО (Мартиненко Л.В., Супрун Л.С., Литвин Н.А.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам`яті та примирення, Дня Перемоги» (Мартиненко Л.В., Усенко В.М., Бутенко О.В., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В., Бугай І.В.)

Засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Божко І.М., Шаптала Н.В.)

Засідання робочої групи з питань забезпечення в районі реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної плати (Сітайло Р.А., Коваль Г.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Засідання Координаційної Ради у справах дітей райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Штепка Т.І.)

Участь голови райдержадміністрації та першого заступника голови райдержадміністрації у виїзному засіданні президії та постійних комісій районної ради

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова  Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко