Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 липня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 липня  2017 року

Участь    виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації

Нарада у виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації «Про хід збирання ранніх зернових культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Юшко Н.В.)

Нарада у виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації «Про утримання та ремонт доріг в населених пунктах району» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Урочистості з нагоди 330-ї річниці від часу обрання гетьманом України Івана Мазепи (Данільченко Т.О., Усенко В.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Сітайло Р.А. –  прийом громадян  Черняківської  сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян   Новокочубеївської  сільської ради.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Усенко В.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО (Данільченко Т.О., Супрун Л.С., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Нарада у виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації «Про роботу Чутівського ВП ГУ НП в Полтавській області щодо покращення рейтингової оцінки району за підсумками соціально – економічного розвитку району за січень – червень 2017 року» (Сітайло Р.А., Глущенко В.О., Шацький А.Є)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко