Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28 лютого 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 24 по 28  лютого   2020 року

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Гонтар С.М., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

Публічний звіт голови Чутівської райдержадміністрації Апряткіна С.М. про діяльність за 2019 рік.

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Виконання районного бюджету за 2019 рік (Апряткін С.М., Грекова В.В.)

1. Про підготовку та проведення в Чутівському районі чергового призову громадян на строкову військову службу (Апряткін С.М., Глущенко В.О., Піддубний Р.М.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за січень 2020 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2019 рік( Апряткін С.М., Грекова В.В.)

1. Про аналіз діяльності КНП «Чутівська центральна районна лікарня» за 2019 рік (Апярткін С.М., Криворучко Ю.М.)

1. Про аналіз діяльності КНП «Чутівський центр первинної медико – санітарної допомоги» за 2019рік (Апряткін С.М., Сидоренко І.В.)

1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік. (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

1. Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2019 року.(Мартиненко Л.В., Кучинська Л.В.)

1. Про виконання  плану заходів по запобігання та виявлення корупції  на 2019-2020 рік у ІІ півріччі 2019 року. (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Виїзд голови райдержадміністрації до Войнівської сільської ради

Вебінар на тему: «Зміни в антикорупційному законодавстві України в частині фінансового контролю» ( Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

Нарада у  керівника апарату  райдержадміністрації «Про пільгове медичне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Войнівської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Глущенко В.О., Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю., Різуненко Т.Ю.,  Незвієцький О.Л., Боровик Т.В., Коваленко О.Є.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації (Боровик Т.В.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М.,  Штепка Т.І.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Черняківської   сільської  ради.

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про реалізацію районних програм в освітній галузі у 2019-2020 навчальному році; забезпечення потреб учнів в організації позаурочної навчально – виховної роботи; аналіз плану роботи районного будинку дитячої та юнацької творчості» (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Виїзд голови райдержадміністрації до Вільхуватської сільської ради

Виїзд голови райдержадміністрації до Гряківської  сільської ради

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Участь голови райдержадміністрації у засіданні тридцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

Святкові заходи до  Масляної ( Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко