Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 25 по 29 грудня 2017 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підсумки роботи комісії з питань ТЕБ і НС в 2017 році. Затвердження плану роботи районної комісії з питань ТЕБ і НС на 2018 рік» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі на 2016-2017 роки у секторі культури райдержадміністрації» (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Юшко Н.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проект Програми забезпечення медичних працівників Чутівського району службовим  житлом на 2018-2020 роки (Сітайло Р.А., Кравченко Ю.С.)

2. Про проект Програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території Чутівського району на 2018 рік

3. Про проект районного бюджету на 2018 рік

4. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки та завдання на 2018 рік

5. Про хід виконання районної програми «Молодь Чутівщини» на 2016-2018 роки та завдання на 2018 рік

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Вільхуватської  сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Вільницької сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Таверівської сільської ради

Участь дітей Чутівського району у Головній ялинці області (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про виконання розпорядження голови РДА від 25.02.2015 № 30 «Про інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби та членів їх сімей про їх права та гарантії реалізації таких прав» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан введення в експлуатацію об’єктів будівництва архітектури та індивідуального житла в районі» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А..)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко