Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 25 по 29 листопада 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 25 по 29 листопада  2019 року

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про   хід виконання у 2018 році районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2019 роки. (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

1. Про утримання та ремонт доріг в населених пунктах району. (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про підсумки виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки.(Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

1. Про виконання осіннього комплексу протиепізоотичних заходів в приватному тваринництві району. (Сітайло Р.А., Петреченко Ю.Ю.)

1. Звіт начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Боровик Т.В. про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В., Боровик Т.В.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за жовтень 2019 року.(Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про формування проекту бюджету на 2020 рік та очікуване виконання за 2019 рік (Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

1. Про хід виконання розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації № 757 від 06.11.2017 року «Про міжсекторальний підхід в системному впроваджені структурних перетворень в галузі охорони здоров’я області». (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про пільгове медичне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Штепка Т.І.)

Засідання Координаційно Ради у справах дітей райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про організацію перевезень на внутрішньорайонних рейсах» (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Василівської    сільської  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Вільхуватської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян Таверівської сільської  ради.

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Пирлик І.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Москівець С.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів з нагоди відкриття районної новорічної ялинки та Дня Святого Миколая» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В., Корольов М.П.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня Збройних сил України» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В., Піддубний Р.М.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про створення та функціонування МПО на території району» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Шаптала Н.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан правової освіти у закладах  загальної середньої освіти  району» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Підбиття підсумків районного конкурсу художників присвяченого 161 - й річниці від дня народження М. Башкирцевої (Данільченко Т.О.,  Боровик Т.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А., Боровик Т.В., Антонова Л.Г.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Виконувач обов’язків керівника

апарату райдержадміністрації                                              Т. Різуненко