Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 25 по 29 вересня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 25 по 29 вересня  2017 року

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 року» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання натуральної допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Шаптала Н.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Вимоги законодавства щодо виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна (Корчака В.М.)

2. Про забезпечення проведення осіннього  призову громадян України на строкову військову службу на території Чутівського району (Данільченко Т.О., Бебех О.О.)

3. Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій  (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

4. Про готовність закладів освіти до роботи в осінньо – зимовий період (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

5. Утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

6. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Лоєнко Л.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Войнівської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Гряківської сільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Вільхуватської  сільської ради.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до відзначення в районі заходів з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України» (Данільченко Т.О.,Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці  ПСП «Дружба» (Сітайло Р.А., Бринько М.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Координаційної Ради у справах дітей райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

День апарату у службі у справах дітей райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО (Данільченко Т.О., Супрун Л.С., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід посіву озимих та збирання пізніх культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про підготовку об’єктів господарства, транспорту, енергозабезпечення, зв’язку та об’єктів соціального призначення району до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 року» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М.,Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко