Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 26 по 30 серпня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 26 по 30 серпня  2019 року

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М.,  Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки об’їздів шкіл по перевірці готовності закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року» (Сітайло Р.А.,  Дейнека Т.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литовченко Б.О.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян  Чутівської селищної  ради;

Сітайло Р.А. – прийом громадян Гряківської сільської ради.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід збирання ранніх зернових культур» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Мартиненко Л.В.,  Литвин Н.А.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Черняківської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.,  Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О., Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю.., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Боровик Т.В.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підсумки проведення «дня апарату» в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Шейко Н.В., Боровик Л.О.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко