Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 квітня по 01 травня 2020 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 квітня по 01 травня  2020 року

Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Боровик Л.О., Боровик Т.В., Антонова Л.Г., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Данільченко Т.О., Литвин Н.А., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Незвієцький О.Л.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини ( Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання Координаційної Ради у справах дітей райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Корольов М.П., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Дейнека Т.М.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ

райдержадміністрації                                                   Л.Мартиненко