Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 листопада по 01 грудня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 листопада по 01 грудня  2017 року

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Скороходівської об’єднаної територіальної громади (Апряткін С.М., Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Соціальний вуличний флеш-моб  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» «Насильство: мовчати не можна, говорити!» (Мартиненко Л.В., Супрун Л.С.)

Участь голови райдержадміністрації у нараді «Про діяльність ПАТ «Укргазвидобування» на території Полтавської області»

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Гонтар С.М.)

Навчання з охорони праці (Дейнека Т.М.)

Засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій «Про створення та функціонування підрозділів МПО на території району» (Апряткін С.М., Незвієцький О.Л.)

Робоча поїздка голови райдержадміністрації на нараду до м.Кременчук по питанню можливого придбання малої комунальної техніки органами місцевого самоврядування та виконавчої влади (Апряткін С.М., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про організацію харчування учнів та встановлення вартості харчування у ЗНЗ та ДНЗ на 2017-2018 роки (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

2. Про хід виконання Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово – патріотичного виховання молоді у Чутівському районі на 2016-2020 роки (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

3.Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Чутівського району Полтавської області на 2016-2020 роки та завдання на 2018 рік (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

4. Звіт Гряківського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В., Губченко Я.О.)

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

2. Про Проект Програми економічного та соціального розвитку Чутівського району на 2018 рік (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

3. Про Проект Програми розвитку малого підприємництва в Чутівському районі 2018-2020 роки (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан правової освіти у загальосвітніх навчальних закладах Чутівського району» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Координаційної Ради у справах дітей райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до новорічних і різдвяних свят» (Данільченко Т.О., Штепка Т.І., Дейнека Т.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з соціального обслуговування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Антонова Л.Г.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо виконання власних повноважень Скороходівської об’єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту (Данільченко Т.О., Литвин Н.А., Дрозд В.М.)

Районний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А..)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко