Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 лютого по 03 березня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 лютого  по 03 березня  2017 року

Участь  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Апряткін С.М., Лоєнко Л.В., Гонтар С.М., Москівець С.В.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2016 рік (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.,Грекова В.В.)

2. Про забезпечення проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу на території Чутівського району (Сітайло Р.А., Глущенко В.О., Животовський С.В.)

3.Про виконання Програми запобігання корупції у Чутівському районі у ІІ півріччі 2016 року (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

4.Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В.)

5.Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2016 року (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

6.Про результати роботи щодо підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України у 2016 році та завдання на 2017 рік (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.)

Нарада у голови райдержадміністрації з сільськими/селищними головами  щодо співфінансування проекту «Відкритий шлях до рівних можливостей: служба «Соціальне таксі» (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з депутатами обласної ради по питанню обговорення  плану робіт з ремонту автомобільних доріг на території району (Апряткін С.М., Гонтар С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Штепка Т.І.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про реалізацію районних програм в освітній галузі у 2017-2018 навчальному році, забезпечення потреб учнів в організації позаурочної навчально – виховної роботи та аналіз плану роботи районного будинку дитячої та юнацької творчості» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М., Качала Т.В.)

Установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітей   райдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід зимівлі галузі тваринництва» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Методична нарада фахівців із соціальної роботи Чутівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на тему : «Підвищення якості здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Раннє виявлення даних сімей з метою профілактики потрапляння їх в складні життєві обставини» (Данільченко Т.О., Супрун Л.С., Штепка Т.І.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків на території району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л., Степанов О.С.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про хід підготовки до ранньовесняних польових робіт агропромислового комплексу району. Стан охорони праці в сільгосппідприємствах» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л., Москівець С.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення в районі урочистих заходів до Міжнародного жіночого дня 8 Березня» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кравченко А.І., Усенко В.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко