Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27 по 31 березня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 27  по 31 березня  2017 року

Участь виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації в режимі відео конференції (Сітайло Р.А., Москівець С.В., Литвин Н.А., Литовченко Б.О.)

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота» на 2015-2018 роки (Данільченко  Т.О., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Антонова Л.Г.)

Нарада комітету доступності з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Божко І.М., Шаптала Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан реалізації заходів з добровільного об’єднання територіальних громад» (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В.)

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Мирошниченко С.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Білоконь Л.Г.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про «день апарату» райдержадміністрації у управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації» (Мартиненко Л.В.,  Шейко Н.В., Різуненко Т.Ю.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (Сітайло Р.А., Різуненко Т.Ю.)

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Божко І.М., Шаптала Н.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Усенко В.М.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                           Т.Данільченко