Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 28 серпня по 01 вересня2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 28 серпня по 01 вересня 2017 року

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання соціально – побутових послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Штепка Т.І.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про підсумки збирання ранніх зернових культур та формування регіональних ресурсів продовольчого зерна (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

2.     Про стан утримання та ремонт доріг в населених пунктах району (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.

3.     Про виконання бюджету району за 6 місяців 2017 року (Сітайло Р.А., Грекова В.В.)

4.     Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2017-2018 навчального року (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

5.     Про внесення  змін до Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (Данільченко Т.О., Павленко В.П.)

6.     Звіт Петрівського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В., Штепка В.В.)

7.     Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району(Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

8.

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Виїзд робочої групи з легалізації виплати заробітної плати (Сітайло Р.А., Павленко В.П.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник служби у справах дітейрайдержадміністрації (Штепка Т.І.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Петрівської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О.,Литовченко Б.О., Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю.., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Усенко В.М.)

Виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації:

Апряткін С.М. –  прийом громадян Таверівської сільської ради;

Сітайло Р.А. –     прийом громадян Петрівськоїсільської  ради;

Данільченко Т.О. – прийом громадян  Войнівської сільської ради.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підсумки об’їздів шкіл по перевірці готовності закладів освіти до нового 2017-2018 навчального року» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Усенко В.М.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан введення в експлуатацію об’єктів будівництва архітектури та індивідуального житла в районі» (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

Засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати (Сітайло Р.А., Павленко В.П.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови  райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Грекова В.В.)

Участь керівників району та представників райдержадміністрації у проведенні святкових заходів з нагоди першого дзвоника – Дня знань

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

райдержадміністрації                                    Л.Мартиненко