Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 28  жовтня по 01 листопада  2019 року

Засідання районної комісії по питанню надання коштів з районного бюджету для фінансування заходів, передбачених районною програмою «Турбота»  (Данільченко  Т.О., Супрун Л.С.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про організацію якісного проведення у 2019 році осіннього призову громадян України на строкову військову службу в Чутівському районі. (Данільченко Т.О., Піддубний Р.М.)

1. Про стан підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення району в осінньо – зимовий період 2019/2020 року. (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про стан проведення комплексу осінньо-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах. (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за вересень 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 9 місяців 2019 року. (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В., Грекова В.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Покладання квітів до Меморіалу «Скорботна Мати» головою райдержадміністрації, керівниками установ, організацій району з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В.,  Кедрук В.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Гонтар С.М.)

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом Черняківської сільської  ради делегованих повноважень органів виконавчої влади  (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю.,  Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А.,  Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Глущенко В.О., Боровик Л.О., Петреченко Ю.Ю., Шейко Н.В., Незвієцький О.Л., Боровик Т.В.)

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. (Апряткін С.М., Литвин Н.А.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників соціальної сфери» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Кедрук В.В.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення урочистих заходів до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва» (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Москівець С.В.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Штепка Т.І.)

Засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами та умов надання в 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (Данільченко Т.О., Литвин Н.А., Штепка Т.І.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Штепка Т.І.)

Перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці ФГ «Калюжний – 1» (Данільченко Т.О., Незвієцький О.Л.)

Урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери ( Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Боровик Т.В., Штепка Т.І., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Супрун Л.С., Шаптала Н.В., Корнійко Т.І. )

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Виконувач обов’язків керівника

апарату райдержадміністрації                                                Н.Шейко