Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 29 липня по 02 серпня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 29 липня  по 02 серпня  2019 року

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про організацію територіальним центром роботи з надання соціально – побутових послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Л.О.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Кривонос О.І.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в період виборчої кампанії» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Сітайло Р.А., Пирлик І.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Супрун Л.С.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» начальник фінансового управління райдержадміністрації (Грекова В.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про аналіз результатів проведення обстежень гідротехнічних споруд на території Чутівського району» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки виконання плану основних заходів підготовки органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за І півріччя 2019 року та завдання на ІІ півріччя. (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

1. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по здійсненню соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. (Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

1. Про підсумки збирання ранніх зернових культур. (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

1. Звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Литвин Н.А.  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В., Литвин Н.А.)

1. Про стан здійснення виконкомом Василівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».(Мартиненко Л.В., Бутенко О.В.)

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за червень 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2019 року. Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Лоєнко Л.В., Грекова В.В.)

1. Про впровадження з 01 жовтня 2019 року монетизації пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

1. Про виконання плану заходів щодо запобігання корупції у І півріччі 2019 року. (Сітайло Р.А., Боровик Л.О.)

1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 6 місяців 2019 року. (Мартиненко Л.В., Шейко Н.В.)

1. Про стан виконавської дисципліни за 6 місяців 2019 року. (Мартиненко Л.В., Кучинська І.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Боровик Т.В.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про організацію та хід проведення заходів боротьби з карантинними рослинами на території району» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення районної серпневої конференції педагогічних працівників «Про підсумки роботи галузі освіти району у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019 -2020 навчальний рік» (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

райдержадміністрації                                           Л.Мартиненко