Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 30 вересня по 04 жовтня 2019 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 30 вересня по 04 жовтня  2019 року

Участь голови райдержадміністрації в нараді в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції (Апряткін С.М., Лоєнко Л.В., Литвин Н.А., Кулик Ю.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про організацію якісного проведення у 2019 році осіннього призову громадян України на строкову військову службу в Чутівському районі. (Данільченко Т.О., Піддубний Р.М.)

1. Про реалізацію в районі державної молодіжної політики в рамках виконання районної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2019 - 2023 роки. (Данільченко Т.О., Боровик Т.В.)

1. Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. (Данільченко Т.О., Криворучко Ю.М., Сидоренко І.В.)

1. Про готовність закладів освіти до роботи в осінньо -зимовий період. (Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

1. Про утримання та ремонт доріг в населених пунктах району. (Сітайло Р.А., Гонтар С.М.)

1. Про епізоотичну ситуацію африканської чуми свиней та сказу тварин, заходи по недопущенню занесення збудника на територію району. (Сітайло Р.А., Петреченко Ю.Ю.)

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Вебінар «Організація проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2019 році» (Мартиненко Л.В., Різуненко Т.Ю., Кулик Ю.В.)

Нарада в режимі відеоконференції з питання організації та проведення Обласного тижня безпеки дорожнього руху в період з 07.10.2019 року по 12.10.2019 року. (Сітайло Р.А., Бринько М.В., Кулик Ю.В.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Калюжна Л.В.)

Заходи з нагоди Міжнаро́дного дня люде́й похи́лого ві́ку, Дня ветерана  та 30 – річчя з Дня створення  Чутівського районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Калюжна Л.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку галузі тваринництва до зимово – стійлового періоду» (Сітайло Р.А., Москівець С.В.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» голова  райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня захисника України» (Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Бугай А.І., Боровик Т.В., Дейнека Т.М., Кедрук В.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про аналіз подань відомостей періодичного поновлення бази даних реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Засідання комісії  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та надання пільг (Данільченко Т.О., Литвин Н.А.)

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації «Про заходи спрямовані на попередження епідемії грипу та ГРВІ на території району» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти (Апряткін С.М., Данільченко Т.О., Дейнека Т.М.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації (Данільченко Т.О.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Данільченко Т.О.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан охорони праці під час осінньо – польових робіт» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.,Москівець С.В.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Данільченко Т.О., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В., Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Боровик Т.В., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л., Ламаш А.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Керівник апарату райдержадміністрації                                     Л. Мартиненко