Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 31 липня по 04 серпня 2017 року

Основні заходи Чутівської районної державної адміністрації з 31 липня  по 04 серпня  2017 року

Участь голови райдержадміністрації у нараді в голови облдержадміністрації

Засідання комісії з перегляду нормативно – правових актів райдержадміністрації (Мартиненко Л.В., Боровик Л.О.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації (Сітайло Р.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади  (Грекова В.В.)

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про функціонування геоінформаційної системи постійних виборчих дільниць аналітичної інформаційно – телекомунікаційної системи «Державного реєстру виборців» (Мартиненко Л.В., Білоконь Л.Г.)

09.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації (Апряткін С.М.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Апряткін С.М.)

Проведення «Гарячої телефонної лінії» керівник апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Визначення реального стану охорони праці та надання методичної допомоги щодо виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з охорони праці  ФГ «Орбіта» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації  «Про організацію участі в обласному святі народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку» (Сітайло Р.А., Лоєнко Л.В., Москівець С.В., Кравченко А.І.)

10.00-14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації (Мартиненко Л.В.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Сітайло Р.А.)

Засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв’язку за місцем проживання (Мартиненко Л.В., Литвин Н.А.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Мартиненко Л.В.)

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан протипожежного захисту сільгосппідприємств під час жнивного комплексу робіт» (Сітайло Р.А., Незвієцький О.Л.)

Нарада у голови райдержадміністрації із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (Апряткін С.М., Сітайло Р.А., Мартиненко Л.В., Дейнека Т.М., Грекова В.В., Литвин Н.А., Калюжна Л.В., Сидоренко І.В., Криворучко Ю.М., Москівець С.В.,Супрун Л.С., Штепка Т.І., Гонтар С.М., Лоєнко Л.В., Усенко В.М., Боровик Л.О., Незвієцький О.Л.)

Постійно діюча пряма телефонна лінія в органах виконавчої влади (Литвин Н.А.)

Заступник голови

райдержадміністрації                                    Т.Данільченко