15 лютого - День учасників бойових дій на території інших держав

Шановні  учасники  бойових  дій,

воїни-інтернаціоналісти,  військовослужбовці!

Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний внесок у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу.  Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку.  Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні багато воїнів - інтернаціоналістів  передають свій бойовий досвід молодому поколінню  захисників  Вітчизни і разом з ними плечем до плеча боронять незалежність  України в боях на східних рубежах держави.

Ваша  відданість  інтересам  Батьківщини,  військова  доблесть є взірцем  для нинішнього покоління  українських  військовослужбовців.

Від  усього  серця   бажаємо Вам  і  Вашим родинам  міцного  здоров’я, достатку, довгих  мирних  років  життя  та успіхів у всіх ваших починаннях!

Голова райдержадміністрації                                             Голова районної ради

Сергій Апряткін                                                                   Володимир Филенко