15 травня - Міжнародний день сім’ї

15  травня за ініціативи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведені районні заходи до Міжнародного Дня сім'ї. Зустріч з прийомними родинами та дітьми з прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу пройшла у Чутівському району краєзнавчому музеї. Гостями свята стали голова райдержадміністрації  С.Апряткін та голова районної ради В.Филенко. Вони привітали усіх присутніх зі святами – Днем матері та Міжнародним Днем сім'ї, побажали родинам здоров’я, злагоди,  любові, миру  та подякували за невтомну батьківську працю, неоціненний вклад у розвиток та виховання дітей, мудрість, високу духовність, незмінну ініціативність, реалізацію державної політики в сфері материнства і дитинства.  Керівники району вручили батькам, які виховують прийомних дітей цінні подарунки. Наприкінці зустрічі директор музею Галина Бафталовська  провела  пізнавальну екскурсію  для усіх присутніх по районному краєзнавчому музею.