18 листопада - День працівників сільського господарства

Шановні аграрії району! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, святом найпочеснішої і найсвятішої професії на землі!

Професія хлібороба й годувальника була і залишається визначальною складовою розвитку нашого краю та запорукою його процвітання, а Чутівщина – осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.

Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, аграрії району забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури району.

Висловлюю глибоку подяку за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку керівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодатній родючій землі.

Бажаю Вам здоров'я, добробуту і благополуччя у всьому. Нехай завжди і у всіх справах Вас супроводжує вдача. Нехай збуваються всі Ваші найжаданіші мрії. Миру і злагоди Вашим родинам, а колективам - взаєморозуміння, економічної стабільності та подальшого процвітання на благо кожного з нас і всієї нашої Батьківщини!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                        Сергій Апряткін