20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні чутівці!

 

 20  лютого  наша  держава  відзначає  річницю  трагічних  подій  на Майдані,  вшановує  героїв  Небесної Сотні ,   учасників  Революції  Гідності  та  українських  воїнів, які   беруть  участь   у   війні   на   Сході України,   усіх тих,  хто власним  життям і своїми діями демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

         Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
         Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права. І ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!
        Закликаємо вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичимо  віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Чутівського краю.
        Слава Україні! Слава її Героям! 

 

Голова райдержадміністрації

                    Сергій Апряткін

 

 

Наверх ↑