21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада у День віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору,  у Чутівському районі  відбулися урочисті заходи. Представники трудових колективів районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної ради, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та громадськість району прийняли участь у  урочистостях присвячених Дню Гідності та Свободи.

До присутніх з промовою звернувся голова райдержадміністрації  Сергій Апряткін. Він зазначив, що: «У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе».

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України.  Артисти районного будинку культури та діти виконували тематичні пісні, декламували вірші.