22 січня - День Соборності України

Шановні земляки!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності і Свободи України!

Дорогі чутяни, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної країни!

Голова райдержадміністрації                                                 Голова районної ради

Сергій Апряткін                                                                     Володимир Филенко