27 червня 2019 року в селі Черняківка відбулося традиційне святкування обласного культурно-мистецького свята «Маріїна долина», яке приурочене всесвітньовідомій землячці, художниці та поетесі Марії Башкирцевій, що народилася і як відомо провела свої дитячі роки саме у цьому місці.

На початку учасники свята поклали квіти до пам’ятного знаку Марії Башкирцевої, який розміщений у центрі села. Далі оглянули експозицію у музеї Марії Башкирцевої в приміщенні Черняківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Після цього відбулося урочисте відкриття свята. Голова райдержадміністрації Сергій Апряткін привітав всіх присутніх зі святами – «Маріїною долиною», Днем Конституції України, Днем молоді побажав присутнім здоров’я, оптимізму, затишку в родинах і головне – мирного неба над головою, а також, гарно провести час на святі.

Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації були нагороджені Рябокінь М.А. – лікар-невропатолог КНП «Чутівська ЦРЛ» з нагоди Дня медичного працівника та Антонова Л.Г. – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Чутівської райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби. Почесними грамотами Чутівської районної державної адміністрації та Чутівської районної ради з нагоди Дня Конституції України нагородили Боровик Т.В. – начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Сітайла Р.А. – першого заступника голови райдержадміністрації.

Святкування продовжилося театралізованою композицією «Імпреза пам'яті Марії  Башкирцевої» (режисер проекту-заслужений артист України  Олександр Любченко); виступами артистів Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя-заслуженої артистки України Вікторії Ягодки, заслуженої артистки України Тетяни Любченко, провідного актора театру Богдана Чернявського; оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя (керівник Олександр Сурженко); камерного оркестру ім. Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії (керівник Олександр Абрамов) та артистів філармонії Ігора Години та  Лариси Борисенко;  студентів Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка; місцевих молодих виконавців та аматорів сцени. Також відбувся показ колекції одягу  шляхетних панянок, яку організувала модельна агенція "Століття краси". Головним заходом була обласна  виставка-конкурс  робіт жінок-художниць Полтавщини «Осяяні красою і талантом». Для гостей району були представлені виставки майстрів  декоративно-прикладного  та ужиткового мистецтва, проводився турнір з шашок, різні розваги, атракціони для дітей.