31 липня за участі голови райдержадміністрації Данільченко Т.О. була здійснена робоча поїздка до місця проведення капітального ремонту містка на р. Коломак, який знаходиться в смт. Чутове.

31 липня за участі голови райдержадміністрації Данільченко Т.О. була здійснена робоча поїздка до місця проведення капітального ремонту містка на р. Коломак, який знаходиться в смт. Чутове.

В рамках  Національної програми «Велике будівництво»    ведуться  роботи по капітальному ремонту мосту км 34+955 автомобільної дороги загального користування  місцевого значення О1710138 Велика Рублівка- Чутове, Чутівський район, Полтавська область. Проводяться роботи з перенесення   газової труби в межах, передбачених проектом робіт. Виконані роботи по влаштованню  будівельного майданчика, тимчасового під'їзду до містка.

З  3 серпня  плануєтьтся    перекриття руху  автотранспорту  для  розібрання  існуючих конструкцій мосту та подальших робіт згідно з  проектною документацією.

ДП «Агенція місцевих доріг в Полтавській області» замовила  проектно-кошторисну документацію  на капітальний  ремонт  на км 34+955 автомобільної дороги  загального користування місцевого значення О1710138 Велика Рублівка- Чутове  на суму  17415380 грн. Відповідно до проведеної  тендерної закупівлі укладена угода на ремонт мосту з підрядною  організацією ТОВ «Укртрансміст».