5 грудня - Всесвітній день волонтерів

Нещодавно благодійництво в Україні пережило нову хвилю розвитку й перейшло на небачений до цього рівень.  У зв’язку з трагічними подіями, які мали місце під час Революції гідності 2013 - 2014р.р., а також воєнними діями на Сході країни основним волонтером - благодійником в Україні став її народ.

«Волонтери - люди доброї волі» під такою назвою відбувся змістовний та цікавий захід у районній бібліотеці для дітей 04 грудня 2017 року, який присвячений Дню благодійництва. Гості (3 - Б клас, класний керівник Рубель Т.О.) з великим захопленням слухали волонтера Легкобит Надію Іванівну, яка з перших секунд своєї розповіді  просто заворожила дітей. Під час розмови вона показувала свої нагороди та проводила тренінги доброти, толерантності, закликаючи дітей бути патріотами, любити свою країну, а ті у відповідь, подякували чудовою піснею про Україну та квітами.

Наприкінці заходу бібліотекарі провели майстер - клас по виготовленню оберегів - сердець для бійців АТО. Всі сердечка разом з любов’ю і найкращими побажаннями від дітей Надія Іванівна Легкобит пообіцяла передати нашим захисникам, що захищають нас зараз на Сході нашої країни.

Захід проходив на фоні книжкової виставки «Волонтер - людина честі».