75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Перемога! Ясна Перемога!

Свято миру, свободи, весни!....

Ми доземно вклоняємось нині

Всім героям, звитяжцям війни! (інтернет)

Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ. Як свідок грізних років і переможних боїв вона живе у суворому монументі, пильно дивиться на нас у залах музеїв і зі сторінок книг; її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.

В День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми повинні віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з поля бою, та схилити голови перед мужністю і стійкістю наших прадідів-дідів, які зберегли мир на нашій землі.

09 травня в смт. Чутове 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили покладанням квітів, гірлянд до пам’ятних знаків та читанням книги пам’яті. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Данільченко Т.О., голова районної ради Филенко В.М., селищний голова Корольов М.П., голова районної організації ветеранів, ветерани  війни, представники установ і організацій району.