8 березня

Хай навкруги цвіте бузок,

Та небо буде ясним;

І щоб життя було в жінок

Щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у вас

Горів вогонь кохання;

І хай у цей весняний час

Здійсняться всі бажання.

6 березня в Чутівському районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня - 8 березня.

У фойє Будинку культури відбулася виставка-продаж кондитерських виробів, яку представили кращі кондитери-аматори смт. Чутове.

Урочисті заходи розпочалися з теплих слів вітання голови райдержадміністрації Сергія Апряткіна та голови районної ради Володимира Филенка зі святом адресованих всім жінкам. Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження матері-героїні. Кращих жінок району за плідну трудову діяльність, професійні знання, практичний досвід роботи, волонтерську діяльність було відзначено Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради. Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт. Чудовим подарунком для всіх жінок району  став святковий концерт «А жінка в світ приходить для любові».