Будівництво Керченського мосту порушує всі норми міжнародного права і інтереси України, – Глава Уряду

Будівництво Керченського мосту в анексованому Росією Криму порушує норми міжнародного права, прямо впливає на економічні інтереси України і несе загрозу екологічній обстановці в регіоні. Про це в коментарі агенції «France-Presse, AFP» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Російська окупаційна влада продовжує діяти поза межами міжнародного права та будь-яких інших норм. Це будівництво протирічить законодавству, всім конвенціям. Більше того, це будівництво обмежує доступ до українських портів і створює небезпеку в морській акваторії, - сказав Володимир Гройсман. - Ми це будівництво не погоджували. Воно ведеться на території суверенної держави. У мене немає іншої відповіді окрім того, що і за це Росія буде відповідати».

Прем’єр-міністр підкреслив, що відповідні дії наразі готують Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ та інші органи. Боротьба за повернення Криму і відновлення територіальної цілісності України триватиме – скільки б це не потребувало часу, запевнив Глава Уряду.

«Україна буде робити все для того, аби захищати свої інтереси в міжнародних судах. Росія буде дорого за це платити. І питання тут не в грошах, а в справедливості, яка буде відновлена, - зазначив Володимир Гройсман. - Росія відчуває себе в ситуації безкарності та вседозволеності. Але так вічно бути не може. Прийде час, і за кожен такий крок доведеться нести відповідальність».