День працівника сільського господарства

Версія для друкуВерсія для друку

День працівника сільського господарства – це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

13 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Тетяна Данільченко вручила Диплом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Осетрову Олександру Миколайовичу, директору СТОВ «Ніка», Грамоту Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації -  Рябініну Денису Леонідовичу, директору ТОВ СП «Нібулон», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Полтавщини та з нагоди Дня працівника сільського господарства.

 Тетяна Олексіївна  подякувала  керівникам  сільськогосподарських підприємств за працю на землі, за високі показники у виробництві, а також побажала щоб щедро родили ниви, щоб над ними було мирне небо, завжди світило сонце, а в кожному домі панували  добро та злагода.

 

Наверх ↑