День працівників сільського господарства України

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива,

Так, 16 листопада цього року у теплій, святковій атмосфері відбувся святковий захід в стінах Чутівського районного Будинку культури до Дня працівників сільського господарства України. Привітання  аграріям району, яких зібралося досить багато, лунали від голови районної державної адміністрації Сергія Апряткіна та голови районної ради Володимира Филенка.

Найкращих працівників аграрної сфери району відзначено Грамотами департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Сергій Апряткін побажав усім працівникам сільського господарства Чутівщини міцного здоров’я і людського щастя, щоб щедро родили ниви, а над ними було мирне небо і завжди світило сонце, а в кожному домі було добро та злагода!

Після привітань святковий захід продовжили своїми виступами творчі колективи та аматори сцени районного Будинку культури.