День селища та 76-та річниця визволення Чутівщини

20  вересня 2019 року  у Чутівському  районі відзначали День селища,  76- ту річницю визволення Чутівщини від фашистських загарбників. З цієї нагоди в смт. Чутове відбулося ряд заходів, зокрема: шкільний ярмарок, майстер-класи, виставки робіт народних умільців, шашковий турнір, розважальна програма вихованців Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, велопробіг, виступи художніх колективів району, туристичний табір,частування гостей свята варениками та солдатською кашею, благодійна лотерея, конкурс квіткових композицій, конкурс українська національна страва «Варенички мої кохані».

Відбулася урочиста хода та покладання квітів до Меморіалу Скорботної матері ветеранами, посадовими особами райдержадміністрації,  органів місцевого самоврядування, учасниками бойових дій, працівниками підприємств, установ, організацій, учнівської молоді, громадськості.

На святковому заході присвяченому  76-й  річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників та Дня селища  виступи керівники району, зокрема у своєму виступі голова райдержадміністрації С.Апряткін привітав жителів селища зі святом та подякував всім, хто творив історію Чутівщини, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу. Відав данину поваги та вдячності ветеранам Другої світової війни. Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та на Сході України. Представники Чутівської селищної ради привітання сімей з новонародженими дітьми та переможців конкурсів.

Продовження святкових заходів відбудеться  ввечері, де  на жителів та гостей селища  чекатиме розважальна програма в рамках якої буде проведено безкоштовну лотерею, нагородження грамотами Чутівської селищної ради жителів селища, концертна програма до Дня селища за участю гурту «Діти Фрістайла», святковий салют, молодіжна розважальна програма «Вітаю рідне селище!».