День Збройних Сил України

У районному Будинку дитячої та юнацької творчості  06 грудня відбулися урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України. У день свята військових вітали голова райдержадміністрації Сергій Апряткін, та керуюча справами Чутівської районної ради Вікторія Гайдук .

«У цей день вшановуємо тих, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто нині стоїть на захисті держави, забезпечує мир і спокій наших громадян. Створення Українського війська - важливий крок у становленні держави. Нині наші Збройні Сили незламні і непереможні. Рівень довіри до них завжди був і залишається високим», - зазначив голова Чутівської райдержадміністрації.

Бійців та патріотів, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність держави нашої держави в усі часи вшанували хвилиною мовчання.

Після цього настав час урочистих привітань та вручень Почесних Грамот та нагрудних знаків.

Дійство продовжили артисти районного Будинку культури.

Довідка. День Збройних Сил України був заснований постановою Верховної Ради в 1993 році і відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення закону «Про Збройні Сили України» у 1991 році.