Дорогі чарівні жінки! Вітаю Вас з чудовим святом весни і кохання - Міжнародним жіночим днем !

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі чарівні жінки!

Вітаю Вас з чудовим святом весни і кохання  -

Міжнародним жіночим днем !

  Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Наша земля щедро нагородила Вас, шановні жінки, життєдайною силою,  великою працездатністю і красою. Ви  – надійний оберіг родинного спокою і затишку, запорука миру.

 8 Березня – Міжнародний жіночий  день, який символізує прагнення жінок усіх країн і народів до єдності, боротьби за своє рівноправ'я в суспільстві, за щасливе життя.

Без перебільшення можна стверджувати, що кожна із Вас творить подвиг. Адже Ви даруєте життя, робите його світлим та яскравим. Ви завжди несете  усім оточуючим  радість життя, тепло своїх сердець. 

Наші жінки трудяться  в усіх сферах,  керують роботою установ і організацій. Своїми руками, досвідом та знаннями не тільки примножують суспільні багатства, а й створюють атмосферу добра і теплоти, зберігаючи при цьому чарівність, лагідність, душевність.

    Любі жінки! Нехай не тільки це свято, а й кожний день приносять Вам здійснення всіх мрій, надій і сподівань. Хай щедрою буде жіноча доля кожної з Вас! Низький уклін та щира вдячність за материнську мудрість, за самовідданість і розуміння, за вашу ніжність та чуйність. Нехай у Вашому домі завжди панують спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких.

Зі святом Вас!

Голова районної державної адміністрації

С.Апряткін

Наверх ↑