Громадські обговорення

Протягом 29-31 травня, а також 1 червня 2017 року у Чутівському районі тривали громадські обговорення Перспективного плану Чутівської об"єднаної територіальної громади. Так, голова райдержадміністрації Сергій Апряткін, перший заступник голови РДА Руслан Сітайло протягом поточного тижня зустрілися з жителями Войнівської, Зеленківської, Таверівської, Василівської, Вільхуватської, Гряківської, Черняківської, Филенківської, Петрівської, Новокочубеївської та Вільницької сільських рад, а також з громадою Чутівської селищної ради. У ході зустрічей було обговорено основне питання - це Перспективний план Чутівської об"єднаної територіальної громади, з центром у селищі Чутове і до складу якої згідно даного Перспективного плану увійде 11 сільських рад району.