Хроніка обласних новин

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

6 червня у місті Горішні Плавні за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, голови Громадської ради при облдержадміністрації В.Голуба, представників громадськості відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Серед інших розглянуто питання  «Про сплату податків і зборів за користування природними ресурсами у 2016 році товариством з обмеженою відповідальністю «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат», товариством з обмеженою відповідальністю «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» та відкритим акціонерним товариством «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

* * *

6 червня у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В.Лисака відбулася урочиста передача відділенню інтервенційної радіології ПОКЛ ім. М.Скліфосовського нового ангіограф-апарата діагностики та лікування патологій судин людського організму вартістю майже 630 тис. євро. Обладнання закуплено у рамках проекту Світового банку.

* * *

6 червня у Полтавському  художньому музеї імені Миколи Ярошенка з ініціативи облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, депутата обласної ради Р.Рогова,  представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Л.Миронович, представників ЗМІ області відбулися урочистості до  Дня журналіста України та  нагородження переможців Обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року».

* * *

7 червня у місті Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації М.Білоконя, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відбулася урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць V обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

* * *

7 червня у місті Полтаві заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації М.Білокінь за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації провів нараду з питань організації та проведення заходів до 21-ї річниці Конституції України. Обговорено обласний план заходів, дано відповідні доручення.

* * *

8 червня голова облдержадміністрації В.Головко у ході робочої поїздки до міста Кременчук спільно з Кременчуцьким міським головою В.Малецьким, Генеральним директором ТОВ «РБК «Кремремпуть», депутатом обласної ради О.Сазоновим урочисто відкрив капітально-відремонтоване амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

* * *

8 червня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло у рамках реалізації проекту ЄС «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб» взяв участь у офіційній передачі комунальному закладу «3-а міська клінічна лікарня м.Полтави» обладнання, меблів та інвентарю для спеціалізованих палат перебування та лікування осіб похилого віку з категорії вимушено переміщених осіб з зони проведення АТО.

* * *

8 червня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року. Проаналізовано поточний стан справ та визначено пріоритетні завдання подальшої роботи.

* * *

9 червня перший заступник голови облдержадміністрації А.Пісоцький провів нараду з питань актуалізації Перспективного плану формування територій громад Полтавської області (6 районів області).

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю