капітальний ремонт містка

17 липня 2020 року за участі голови райдержадміністрації Данільченко Т.О. та голови районної ради Филенка В.М. була проведена робоча нарада на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О1710138 Велика Рублівка – Чутове на км 34+955, що знаходиться в смт. Чутове, де буде здійснюватися капітальний ремонт містка через р. Коломак.

На нараді були присутні замовники робіт ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області», підрядна організація, виконавці робіт «Хозхімсервіс, представники поліції, Чутівської селищної ради, дорожньо-будівельної організації «ОНУР».

На даний час розпочаті роботи по перенесенню газової труби яка пролягає поруч з містком.

На час проведення капітального ремонту даний місток буде перекрито для руху пішоходів та транспортних засобів. Будь-який рух транспортних засобів буде здійснюватися за схемою об’їзду.