Комісія з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах.

12  квітня 2018 року  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Т.Данільченко відбулося засідання Комісії з питань координації взаємодії суб’єктів  соціального супроводу сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах.

Допомога сім’ям здійснюється через раннє виявлення кризових родин, облік та, за потребою, їх соціальний супровід. Чутівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  застосовуює  комплексний підхід, згідно з яким дії спеціалістів та фахівців із соціальної роботи  спрямовуються на усунення наслідків і причин проблеми, забезпечення дотримання прав дітей та батьків, використання їх внутрішнього потенціалу у процесі розв’язання складних життєвих обставин, сприяння підвищенню відповідальності батьків за виховання дітей та забезпечення індивідуального підходу до кожної сім’ї.

На даному засіданні було розглянуто питання щодо 10 родин, зокрема, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взято на облік та під соціальний супровід 4 сім’ї, знято з обліку з досягненням позитивного результату – 2, продовжений соціальний супровід 4 сім’ям.