конкурс на визначення робочого органу

Конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чутівського району оголошує конкурс на визначення  робочого органу, який буде здійснювати функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу.

У конкурсі беруть участь підприємства (організації), що мають фахівців і досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень у відповідності до вимог статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та не здійснюють на даний час пасажирське обслуговування на території Чутівського району.

З метою участі у конкурсі претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні термін такі документи:

заяву на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу згідно із встановленою формою, що додається;

копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту, їх кваліфікацію та досвід роботи;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

Копії документів, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленному законодавством порядку.

Документи приймаються до 22 липня 2019 року за адресою: смт. Чутове, вул.. Центральна, 4; тел. 9-10-68,

або на електронну пошту Чутівської районної державної адміністрації: chutov_rda@adm-pl.qov.ua