Круглий стіл

23 травня 2017 року на базі центральної районної бібліотеки, за участі представників органів виконавчої влади, істориків, бібліотечних працівників, голови Громадської ради при райдержадміністрації, громадськості та ЗМІ проведено «круглий стіл» до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Зі вступним словом виступила бібліотечний працівник, яка підкреслила, що знання по собі нічого не варті, нічого не коштують, якщо ви не можете ними користуватися. Усе це робиться для того, аби сформувати нове покоління українців, яке б ніколи не допустило повторення репресій, існування на нашій території тоталітарних режимів.

Учасники заходу підіймали суспільно важливі питання, які стосуються проблеми масових репресій, що призвели до фізичного винищення найбільш активної та інтелектуальної частини нації.